UN ATKAL PIFS - bērnu izrāde

From 28.12.2019 19:00 until 28.12.2019 20:30
Posted by IzklaideTev.lv
Categories: Izrādes bērniem
Hits: 1564

UN ATKAL PIFS - bērnu izrādeLielā zāle

 

28. decembrī pl. 19.00. Rīgas Kongresu namā mazos skatītājus un viņu vecākus aicinām uz mīļu un sengaidītu tikšanos Parīzē ar jauko sunīti Pifu, nebēdnīgo kaķi Herkulesu, krustmāti Agati, krustētiņu Tontonu, Dudū un citiem varoņiem muzikālajā izrādē Un atkal Pifs.

 


Labsirdīgais stāsts par draudzību, kas vienmēr uzvar, un nemirstīgo atklāsmi - nedari otram to, ko pats sev negribētu, tiks izspēlēts uz Rīgas Kongresu nama skatuves ar krāšņām dekorācijām. Izrāde būs īpaši atraktīva, jo tajā tiks aicināti iesaistīties arī skatītāji.

 

Izrāde ir klasika, tētiem un mammām atsauks mīļas atmiņas, jo uz skatuves varēs redzēt iemīļotos Latvijas Jaunatnes teātra aktierus – Jāni Kirmušku, Pēteri Šogolovu, Lailu Kirmušku, Edgaru Liporu, Vitu Baļčunaiti, Sandi Begholdu. Skanēs visiem pazīstamās un iemīļotās dziesmas ar Ivara Vīgnera mūziku un Jāņa Petera dzeju, savukārt izrādes libretu ir veidojis Ivars Lūsis.


Pasākuma valoda: Pasākums latviešu valodā.

Biļešu cenas: 12.00 - 24.00

Papildus informācija:

Iegādājoties biļeti uz izrādi, ikvienam tiks nodrošināta sēdvieta. Savukārt bērni līdz piecu gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.

 


Izrādes ilgums pusotru stundu.
Ieeja no plkst. 18:30, izrādes sākums plkst. 19:00.
Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv